Muhafazakar Giyim Sektörünün Kalbi, Lifestyle Turkey - 2021

Muhafazakâr giyim konusunda Türkiye ve Ortadoğu'daki tek ticari fuar olan Lifestyle-Turkey 2021 Muhafazakâr Giyim Fuarı bu yıl 17-19 Ocak 2022 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi'nde 3.kez kapılarını açacak.

Muhafazakar Giyim Sektörünün Kalbi, Lifestyle Turkey - 2021

Ülke genelini kapsayan profesyonel bir buluşmanın eksikliğini de gideren Lifestyle Turkey Fuarı, mağaza, butik, toptancı ve online satış kanallarından oluşan 5 bini aşkın yurt içi ve yaklaşık 1000 uluslararası alıcıya Türkiye'nin önde gelen muhafazakar moda tedarikçileriyle aynı anda ve aynı yerde ulaşma imkanı sağlayarak sektöre hizmet verecek.

Birçok tasarımcının gözdesi olan muhafazakar giyim pazarı dünyanın da merakla takip ettiği bir akım haline geldi. Türkiye ise muhafazakâr giyimkonusunda Dünya'da modayı yöneten ülke olmaya devam ediyor. LifeStyle-Turkey 2019 Muhafazakâr Giyim Fuarı birbirinden değerli Türk ve yabancı tasarımcılarıyla uluslararası platformda muhafazakar giyim modasına yön vermeye devam edecek.

Her yıl global muhafazakar giyimin trendini belirlemesi ve ticarete yön vermesi hedeflenen buluşma Lifestyle- Turkey 2019 Fuarı 3. yılında artan katılımcı sayısı ve T.C. Ticaret Bakanlığı desteğiyle güçlendirilmiş yurtdışı alım heyeti çalışmaları ile 1000'e yakın uluslararası alıcı ve 30'u yurtdışı olmak üzere 100'ü aşkın ihracatçı firmayı bir araya getirecek.